Şiir Oku, Türk Şairleri, Türk şiiri

Şiirler - Şairler - Türk Şiiri

Şair Adı Seçiniz
Arif Nihat Asya
Cafer Turaç
Dadaloğlu
Hüseyin Nihal Atsız
Köroğlu
Mehmet Akif Ersoy
Mehmet Emin Yurdakul
Namık Kemal
Necip Fazıl Kısakürek
Necmettin Halil Onan
Ömer Yıldız
Yavuz Bülent Bakiler
Yavuz Sultan Selim
Ziya Gökalp
Ziya Paşa


Şiirler sayfasında dikkat ettiğimiz hususlar.

Değerli ziyaretçilerimiz!

Bu sayfada sizinle Türk şiirinin en seçkin örneklerini paylaşacağız.

Sayfamız tasarım olarak benzerlerinden çok farklı özelliklere sahiptir. Yüzlerce şairin binlerce şiirine aynı safyada ulaşabilme imkanı bulacaksınız. Her şair veya şiir seçiminizde yeni bir sayfa açılmayacağı için BinbirKanal'da şiir okumak sizin için büyük bir zevk haline gelecektir. Adeta elinizdeki şiir kitabının sayfalarını çevirdiğinizi hissedeceksiniz.

Web sayfası açıldığında sitemizde yer alan şairlerin bir listesini bulacaksınız. Şair isimlerine tıkladığınızda abu şairlerin sitemizde yer alan şiirlerine ait bir liste orta sütünda belirecektir. Bu listeden seçtiğiniz bir şiiri tıklayarak sağ sütünda okuyabilirsiniz.

Sitemizde telif haklarına azami riayet gösterildiği için sitemizde Türk şairlerinin şiirlerinden ancak bir örnek olacak sayıda şiire yer verilmektedir. Bu şiirlerin seçiminde de özellikle topluma mal olmuş ve klasikleşmiş şiirlere yer vermeye özen gösterilmektedir.

Bu anlayış doğrultusunda şairlerimizin yeni yayınlamış oldukları kitaplarda yer alan şiirler sitemizde yer almamaktadır.

Tavsiye | İletişim | Açılış Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | Yardım | Gizlilik Politikası

© 2005 - 2020 Her hakkı saklıdır